قوانین سایت

قوانین و مقررات

شرایط ارایه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده ، لطفا مروری بر توافقنامه و مفاد مذکور  ناک داشته باشید.

سایت ناک خدمات خود را تحت شرایط و مقررات مذکور در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار  به صلاح دید خود این قوانین را تغییر دهد. شما می توانید در هر زمان با مراجعه به آدرس سایت از تغییرات آن مطلع شوید. از شما کاربر گرامی تقاضا می شود به قوانین سایت پایبند بوده و احترام بگذارید.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و سایت ناک می باشد.

بر طبق توافقنامه های مقرر سایت ، ناک متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید.

از سرویس ما در چه مواردی نباید استفاده کرد؟

-انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری ناک، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

– تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس ناک در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-حقوق کلیه مطالب و محتوای ارائه شده در این سایت کاملا در انحصار شرکت بازار گستران قرن می باشد.

قابل توجه مشتریان محترم :

-در صورتی که پرداخت شما چه از طریق درگاه بانکی ، چه از طریق پرداخت نقدی ثبت نگردد ، شرکت بازار گستران و سامانه فودیتو هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده ندارد.